slutting

living with mental illness

20. května 2017 v 12:53 | lovah
S radostí vám povím, co se skrývá pod slovy:
"mental illness"


Usmívám se s bolestí v očích, potahuji z cigarety s myšlenkou na smrt, sprchuji se a slzy se mísí s horkou vodou, jdu do práce a moje srdce se svírá úzkostí, než si něco objednám v KFC, pečlivě si promyslím a nacvičím, co řeknu, ruce se mi třesou z neustálého pocitu prázdnoty, ústní zkoušení ve škole většinou končilo panickým záchvatem, nemůžu pohlédnout do zrcadla, aniž bych chtěla plakat, tvářím se, že jsem v pořádku, ale ve skutečnosti, když jsem sama a nikdo se nedívá, se rozpadávám na milion částeček, které se zkrátka správně už nikdy neslepí.

big things are coming

12. dubna 2017 v 11:31 | lovah


Každý někdy zažije situaci, kdy už nemá naději a sílu. Nemůže se přestat topit. Nedýchá. Každý si tím projde. I já mám takovou fázi. Svět okolo mě se točí a hrudník mi svírá úzkost, není úniku. Už mě to zkrátka nebaví. Potřebuji si odpočinout, nasát novou energii, zregenerovat mysl a naučit se ovládat své emoce.
Tímto chci říct, že blog neopouštím, jen pár dní nebudu aktivní, odcházím na léčení. Během pobytu budu mít jistě spoustu času na čtení a psaní, vlastně se těším.

♥ ♥ ♥
 
 

Reklama